Apie mus

Sveiki atvykę į mano fotografijos pasaulį!

Noriu, kad kiekvienas iš Jūsų šiose nuotraukose atrastų ką nors artimo sau. Nebijau eksperementuoti ir kartu su Jumis noriu padaryti Jūsų šventę įsimintiniausia gyvenimo diena. Visada išklausau jaunųjų nuomones, norus ir pageidavimus. 
Fotografija-tai populiariausia šiuolaikinė meno šaka. Žmogus nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų arti susijęs su fotografija. Ji neatskiriama mūsų dvasios dalelytė. Ji galinga. Sustabdanti svarbiausias akimirkas ir betkada suteikianti mums kelionę laiku į praeitį.   
Vestuvės – tai vienas iš nepamirštamiausių ir laimingiausių gyvenimo įvykių. Vestuvinės nuotraukos džiugina ir šildo mūsų širdis, pasakoja mūsų istoriją ateinančiai kartai. Su laiku, jos tampa vieninteliu būdu pamatyti ir pajausti svarbiausių akimirkų stebuklą.  Vestuvių fotografavimo metu, vadovaujuosiu klasikinėmis tradicijomis, naujoviškomis įdėjomis ir nauju požiūriu, tačiau konkretus darbo stilius priklauso nuo įvairių situacijų, aplinkybių, jaunųjų poreikių. Vestuvių fotografavimas yra ir darbas, ir hobis, ir malonus užsiėmimas, o atlikdamas širdžiai malonų darbą, visada stengiesi jį atlikti kuo geriau, profesionaliau ir kokybiškiau. Mažai fotografų ryžtasi fotografuoti vestuves. Tai atsakingas ir  įtemptas darbas. Kuris reikalauja daug kūribyškumo ir nepripažysta klaidų.  Nuotraukų tikroviškumas ir kokybė priklauso ne tik nuo fotografo, bet ir nuo pačių jaunavedžių.
Fotosesijos metu, kuo daugiau jie skirs dėmesio ir meilės vienas kitam, tuo naturalesnės ir romantiškesnės bus nuotraukos. Taip pat, didelį indėlį į nuotraukų kokybę įdeda ir svečiai. Jie būtinai turi Jūs lydėti su gera savijautą ir nuotaiką. 

Ruoštis vestuvėms pradėkite jau prieš kelis mėnesius, kuo daugiau laiko turėsite, tuo smulkiau viską suplanuosite ir nepriekaištingai atliksite.
·         Vestuvių planas-grafikas. Nuo pat pasiruošimo iki puotos pabaigos. Stenkitės skirti fotografavimui kuo daugiau laiko.
·         Nepamirškite įtraukti svarbiausio dalyko – pasirūpinti pačia savimi.
·         Aptarkite viską nuo pat makiažo, aksesuarų iki stalo įrankių ar žvakių.
·         Sugalvokite kuo daugiau žaidimų, kad svečiai nespėtų liūdėti ir nuotraukose smagios šypsenos puoštų jų veidus.
·         Nepamirškite vestuvių papročių. Tai suteiks šventei tradiciškumo ir savitos romantikos.Jūsų įdėtos pastangos ir bemiegios naktys būtinai tą stebuklingą dieną džiugins ir šildys Jusų širdis.  Taip pat siūlau Jums priešvestuvines ar povestuvines fotosesijas. Tai nauja mada kilusi iš Amerikos ir neseniai atsiradusi Lietuvoje. Bet jau labai vertinama mūsų šalyje.Mielai kviečiu apsilankyti mano galerijoje.

Jeigu susidomėjote ar turite man klausimų, prašau susisiekti.
Mano kontaktai.
Susitikimo metu, pateikčiau nuotraukų pavyzdžių ir visą dominančią informaciją.